kurier dpd

Milicz ul. Poprzeczna 2

E-mail
Telefon
Pytanie
wyślij
wyślij
Question send - thank you
Please fill all the required fields

kontaktuj się:

Zadzwoń do nas:

+48 510 860 550

 

E-mail:

strefamilicz@gmail.com

Aby ułatwić Ci nadanie paczki, zebraliśmy wszystkie wytyczne w jednym miejscu. Dzięki nim przygotujesz przesyłkę w taki sposób, aby mogła jak najszybciej w bezpieczny sposób dotrzeć do Adresata.

 

  • Zawartość paczki

Są rzeczy, których nie możemy przewieźć, ponieważ nie pozwala na to obowiązujące w Polsce prawo; takie przedmioty to na przykład żywe rośliny i zwierzęta, ale również broń, amunicja i fajerwerki – szczegółową listę towarów zabronionych znajdziesz tu - lista towarów zabronionych.

 

  • Pakowanie

W DPD Pickup uważamy, że każda zawartość przesyłki wymaga innego traktowania, W każdym przypadku możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe wskazówki. Standardowa paczka doręczana przez kuriera DPD ma maksymalną wagę 31,5 kg, a sumę wymiarów nie większą niż 300 cm. Powinna ona mieć kształt prostopadłościanu z którego nie wystaje żaden ponadwymiarowy element.

 

  • Zabezpieczenie i zaadresowanie paczki

Już wiesz jak zadbać o rzeczy umieszczone w paczce, więc przed nami ostatni krok: zabezpieczenie paczki od zewnątrz i umieszczenie na niej etykiety adresowej.

Oklej przesyłkę taśmą i sprawdź, czy w opakowaniu nie ma żadnych luk, przez które zawartość może się zniszczyć. Nasi doradcy w  Punkcie Pickup umieszczą etykietę z adresem Odbiorcy na płaskiej części paczki tak, abyśmy mogli ją skanować podczas jej podróży, dzięki czemu zarówno Ty jak i Odbiorca będziecie mogli na bieżąco śledzić status przesyłki.

Nadanie paczki Dpd